• -25,00 €

FALCO 110x68 dub sonoma - konferenčný stolík

99,99 €
74,99 € Zľava 25,00 €
S DPH dodacia lehota od 3 do 21 dní (zvyčajne 5 dní)

Konferenčný stolík v moderných farbách !!!

Konferenčný stolík FALCO vznikol s vášňou k navrhovaniu nábytku.

Stolík je zhotovený z laminátovej dosky s hrúbkou 28 a 18 mm. Tento materiál sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poškriabaniu, voči vysokým teplotám a vlhkosti.

Konferenčný stolík je dodávaný nezmontovaný, dôkladne zabalený vo fólii a v pevnom kartóne. K výrobku je priložený montážny návod. Zostavenie stolíka je jednoduché a nenáročné. V jednom balení je možné odoslať max. 1 stolík. Predpokladaná doba realizácie objednávky je 14-21 pracovných dní. Táto doba závisí od harmonogramu nábehu jednotlivých modelov do výroby. Bližšie info Vám poskytneme mailom.

Množstvo
skladom

Konferenčný stolík v moderných farbách !!!

Konferenčný stolík FALCO vznikol s vášňou k navrhovaniu nábytku.

Stolík je zhotovený z laminátovej dosky s hrúbkou 28 a 18 mm. Tento materiál sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, poškriabaniu, voči vysokým teplotám a vlhkosti.

Konferenčný stolík je dodávaný nezmontovaný, dôkladne zabalený vo fólii a v pevnom kartóne. K výrobku je priložený montážny návod. Zostavenie stolíka je jednoduché a nenáročné. V jednom balení je možné odoslať max. 1 stolík. Predpokladaná doba realizácie objednávky je 14-21 pracovných dní. Táto doba závisí od harmonogramu nábehu jednotlivých modelov do výroby. Bližšie info Vám poskytneme mailom.